



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY MK, TOYOTA AYGO YARIS, CITROEN C1, PEUGEOT 107
Оригінальні номери:
- GEELY 1014001607 1014001606
- CITROEN/PEUGEOT 3520.Q2, 3521.L3
- TOYOTA 48068-09030, 48068-0H010, 48068-59035, 48068-59055, 48069-09030, 48069-0H010, 48069-59035, 48069-59055, 48654-0D010, 48654-0D040, 48654-0H010, 48654-23012
Підходить на такі авто: GEELY TOYOTA CITROEN PEUGEOT
- GEELY МК
- CITROEN C1 (PM_, PN_)
- PEUGEOT 107 (PM_, PN_)
- TOYOTA AYGO (_B1_),
- TOYOTA YARIS (_P1_), YARIS VERSO (_P2_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 52мм
- Зовнішній діаметр 32 мм, довжина посадкове 36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota, Geely |
| Совместимость с моделью | C1, MK, Yaris, 107 |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Код запчасти | TOYOTA 48068-09030, 48068-0H010, 48068-59035, 48068-59055, 48069-09030, 48069-0H010, 48069-59035, 48069-59055, 48654-0D010, 48654-0D040, 48654-0H010, 48654-23012 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 1014001606 1014001607 CITROEN/PEUGEOT 3520.Q2, 3521.L3 |
| Место установки | Передний |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Toyota |
- Цена: 340 ₴

