



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ FORD USA EXPLORER (U5_) BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A, BB5Z-3078-B, BB5Z-3079-A, BB5Z-3079-B, BB5Z-3C377-A, BB5Z-3C377-B, GB5Z-3078-A, GB5Z-3078-B, GB5Z-3078-C, GB5Z-3078-D, GB5Z-3078-F, GB5Z-3079-A, GB5Z-3079-B, GB5Z-3079-C, GB5Z-3079-D, GB5Z-3079-E, GB5Z-3079-F, GB5Z-3079-G, GB5Z-3C377-A, GB5Z-3C377-B
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- FORD EXPLORER TUB 2011-
- FORD EXPLORER TUB 2011-2013
- FORD EXPLORER TWJ 2013-
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 62 мм
- Зовнішній діаметр 45,5 мм, довжина посадкова 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 45.5 мм |
| Высота | 38 мм |
| Высота внутренняя | 62 мм |
| Код запчасти | FORD BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A, BB5Z-3078-B, BB5Z-3079-A, BB5Z-3079-B, BB5Z-3C377-A, BB5Z-3C377-B, GB5Z-3078-A, GB5Z-3078-B, GB5Z-3078-C, GB5Z-3078-D, GB5Z-3078-F, GB5Z-3079-A, |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 850 ₴

