




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER (U5_) HYUNDAI ix35, TUCSON
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A,
- HYUNDAI 55253-D7000
Підходить на такі авто: FORD HYUNDAI KIA
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), TUCSON (JM), TUCSON (TL, TLE),
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE),
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 45 мм
- Зовнішній діаметр 40 мм, довжина посадкова 31мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia, Ford |
| Совместимость с моделью | Sportage, Tucson, ix35 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Высота | 31 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Код запчасти | "FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, HYUNDAI 55253-D7000" |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | ix35 |
- Цена: 340 ₴

