




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ FORD USA EXPLORER (U5_) FLEX, LINCOLN MKS, MKT
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, 8A8Z-5A649-C, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A638-B
- FORD 8A8Z-5A638-B, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A649-C, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- FORD EXPLORER
- FLEX,
- LINCOLN MKS, MKT
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,5 мм, довжина 55 мм
- Зовнішній діаметр 50 мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.5 мм |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | FORD 8A8Z-5A638-B, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A649-C, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | FORD 8A8Z-5A638-B, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A649-C, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Lincoln |
- Цена: 500 ₴

