




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER (U5_) BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA, BB53-5B674-AA, BB5Z-5500-A
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- FORD EXPLORER
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,5 мм, довжина 60 мм
- Зовнішній діаметр 64,7 мм, довжина посадкова 44мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 64.7 мм |
| Высота | 44 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Код запчасти | FORD BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA, BB53-5B674-AA, BB5Z-5500-A |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 690 ₴



