




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА (ТРЕУГОЛЬНОГО) FORD USA EXPLORER (U5_) FLEX, LINCOLN MKS, MKT
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD DE9Z-5500-B, DE9Z-5500-A, CB5Z-5500-B, CB5Z-5500-A, 8A8Z-5500-C, 8A8Z-5500-B,
- NISSAN 54525-1LB0A, 54524-1LB0A
Підходить на такі авто: FORD LINCOLN NISSAN
- FORD USA EXPLORER,
- FLEX,
- LINCOLN MKS, MKT,
- NISSAN PATROL VI (Y62)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,5 мм, довжина 55 мм
- Зовнішній діаметр 50 мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lincoln, Nissan, Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | FORD DE9Z-5500-B, DE9Z-5500-A, CB5Z-5500-B, CB5Z-5500-A, 8A8Z-5500-C, 8A8Z-5500-B, NISSAN 54525-1LB0A, 54524-1LB0A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | NISSAN 54525-1LB0A, 54524-1LB0A |
| Совместимость с моделью | Explorer, MKS, Flex, MKT |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 500 ₴



