




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA,MAZDA CX-, MAZDA 3, MAZDA 6, TK48-34-470A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- MAZDA TK48-34-470A, TK48-34-470, KDY534470A, KD35-34-470E, KD35-34-470C, KD3534470B, KD35-34-350R, KD35-34-350P, KD35-34-350L, KD35-34-350J, KD35-34-350H, KD35-34-350G, KD35-34-350D, KD35-34-300R, KD35-34-300P, KD35-34-300L
Підходить на такі авто: MAZDA
- MAZDA 3 (BM, BN), 3 седан (BM_, BN_),
- MAZDA 6 седан (GJ, GL), 6 универсал (GJ, GL),
- MAZDA CX-5 (KE, GH), CX-5 (KF),
- MAZDA CX-9 (TC)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 53 мм
- Зовнішній діаметр 39,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-9 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 39.5 мм |
| Высота внутренняя | 53 мм |
| Код запчасти | MAZDA TK48-34-470A, TK48-34-470, KDY534470A, KD35-34-470E, KD35-34-470C, KD3534470B, KD35-34-350R, KD35-34-350P, KD35-34-350L, KD35-34-350J, KD35-34-350H, KD35-34-350G, KD35-34-350D, KD35-34-300R, KD35-34-300P, KD35-34-300L |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
- Цена: 350 ₴






