




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ПОДУШКА ОПОРА ПОДРАМНИКА КРЕПЛЕНИЯ РАМЫ ПЕРЕДНИЙ РЯД ВЕРХ Toyota Land Cruiser Prado FJ Cruiser Hilux 52201-35100
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- Toyota 52201-35100
- TOYOTA 52201-35100, 52201-60070, 52201-60090, 5220160100
Підходить на такі авто: TOYOTA LEXUS
- Land Cruiser Prado II (J120),
- Toyota Land Cruiser Prado GRJ120/KDJ120 2002-2009,
- Toyota Hilux Surf (GRN215/KDN215/RZN21#) 2002-2009,
- Toyota 4Runner (GRN21#/KZN215) 2002-2009,
- Toyota FJ Cruiser (GSJ15) 2006-2009
- LEXUS GX (_J12_), GX (URJ15_, GRJ15_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12.5/20 мм
- Висота 55/63 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Toyota, Lexus |
| Совместимость с моделью | Prado, FJ Cruiser, Hilux, Land Cruiser, 4Runner |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.5 мм |
| Высота | 55 мм |
| Высота внутренняя | 63 мм |
| Код запчасти | Toyota 52201-35100 TOYOTA 52201-35100, 52201-60070, 52201-60090, 5220160100 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | 4Runner |
- Цена: 580 ₴

