


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI IGNIS JIMNY 96318362
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- GM 96318362,
- Chery S11-3301050,
- GENERAL MOTORS 96318362, 96346531
- SUZUKI 09319-12039, 09319-12039-000, 46200-70H00, 46200-70H00-000, 46201-70H00, 46201-80G51, 46201-86G00, 46201-86G00-000, 46202-70H00, 46202-86G00, 46202-86G00-000, 46282-81A00, 46282-81A00-000, 46282-81A30, 46282-81A30-000 Suzuki 46282-81A30-000, Suzuki 09319-12038-000, Suzuki 45200-81A02-000, Suzuki 46210-82CB0-000 CHERY S11-3301010, S11-3301060
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO OPEL SUZUKI CHERY CHANA
- CHERY QQ S11
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK (M100)Spark II (M200)
- DAEWOO MATIZ (M100, M150), TICO (KLY3) Matiz (M200,M250)
- OPEL AGILA (A) (H00)
- SUZUKI ALTO I (0S), Suzuki Ignis RG413/RG415 2003-2008, Suzuki Jimny SN413 1998-, Suzuki Wagon R RC410(E27)/RC413(E35)2004-
- CHANA BENNI
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжини 59,5 мм
- Зовнішній діаметр 52 мм, довжина 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daewoo, Chana, Chery, Chevrolet, Suzuki, Opel |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 52 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 59.5 мм |
| Код запчасти | GM 96318362, Chery S11-3301050, Suzuki 46282-81A30-000, Suzuki 09319-12038-000, Suzuki 45200-81A02-000, Suzuki 46210-82CB0-000 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Ignis |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Ignis |
- Цена: 380 ₴

