



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS MATIZ SPARK CHEVROLET 96535146
Оригінальні номери:
- GENERAL MOTORS 96535146
- CHEVROLET 96535146
- DAEWOO 96535146
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO
- Chevrolet Aveo (T250/T255) Kalos + Aveo (T200
- Daewoo Matiz + Spark (M200)
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250) MATIZ (M200, M250)
- CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255),
- DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 76 мм
- Зовнішній діаметр 70,6 мм, довжина 65 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daewoo, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Spark, Aveo, Matiz |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 70.6 мм |
| Высота | 65 мм |
| Высота внутренняя | 76 мм |
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96535146 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 777113 |
| Место установки | Задний |
| Производитель | General |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Matiz |
| Марка | Daewoo |
- Цена: 680 ₴

