



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 8200715148
Оригінальні номери:
- NISSAN 106935, 106938, 5621000QAD, 5621000QAE, 5621000QAG
- OPEL 4403419, 4403455, 4404010, 4404014, 4404015, 4404016, 4404017, 4417950, 4500241, 4500242, 4500243, 7700310740, 7700310741, 7700310742, 7700314746, 7700314747, 8200024935, 8200024936, 8200024938, 8200024939, 8200024940, 8200699317, 8200715148, 9111419, 9111455, 9112010, 9112014, 9112015, 9112016, 9112017, 9160541, 9160542, 9160543
- RENAULT 4403419, 4403455, 4404010, 4404014, 4404015, 4404016, 4404017, 4417950, 4500241, 4500242, 4500243, 7700310740, 7700310741, 7700310742, 7700314746, 7700314747, 8200024935, 8200024936, 8200024938, 8200024939, 8200024940, 8200324495, 8200699317, 8200715106, 8200715148, 8200715149, 9111419, 9111455, 9112010, 9112014, 9112015, 9112016, 9112017, 9160541, 9160542, 9160543
Підходить на такі авто: RENAULT OPEL NISSAN
- Renault Master II, Master III; Opel Movano-A 1998-2010; Nissan Interstar (X70) 2002-
- NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70)
- OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70)
- RENAULT MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 15,2 мм, довжина 32 мм
- Зовнішній діаметр 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 15.2 мм |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Высота внутренняя | 32 мм |
| Код запчасти | OPEL 4403455 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | RENAULT 82 00 715 148, NISSAN 5621000QAG |
| Место установки | Задний |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Movano |
| Марка | Opel |
- Цена: 240 ₴

