



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО НИЖНЕГО ОПОРНОГО РЫЧАГА ВНУТРЕННИЙ TESLA MS, MX 1027351-00-C
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- TESLA 1027351-00-C, 1027351-00-D, 1048951-00-A, 1048951-00-B, 6007997-00-D, 1027351-00-C
Підходить на такі авто: TESLA
- TESLA MODEL S (5YJS),
- MODEL X (5YJX) Tesla MS, MX
- Tesla Model S RWD (задній привід) 2016- Передня підвіска
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф14,2 мм L80 мм
- Зовнішній діаметр ф 70 мм L53,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 70 мм |
| Высота | 53.5 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Код запчасти | TESLA 1027351-00-C, 1027351-00-D, 1048951-00-A, 1048951-00-B, 6007997-00-D, 1027351-00-C |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴

