




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО АМОРТИЗАТОРА НИЖНИЙ (ТЯГАЧА) Volvo Trucks 3987960 | 1628189
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- Volvo Trucks 3987960 | 1628189 | 1629480 | 1691617
Підходить на такі авто: VOLVO
- VOLVO FH 420, FH II, FH12, FH16,
- FM, FM II, FM10, FM12, FM7, FM9, FMX, FMX II 08.93-
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф 20,2 мм L50 мм (втулка розпірна)
- Зовнішній діаметр ф 35 мм L29 мм (посадкове)
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 20.2 мм |
| Диаметр внешний | 35 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Код запчасти | Volvo Trucks 3987960 | 1628189 | 1629480 | 1691617 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | FH |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | FH |
- Цена: 350 ₴


