




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА КАБИНЫ ПЕРЕДНИЙ VOLVO 3198836, 21111925, 3092136
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- VOLVO 21111925
- VOLVO 3198836
- VOLVO 3092136
Підходить на такі авто: VOLVO
- Volvo FH 2005г-
Volvo FH12 1993г- (A544696, B311774)
Volvo FH16 1993г.- (A544696, B311774)
Volvo FM 2005г.-
Volvo FM 12 1998-2005г
Volvo FM 9 2001-2005г
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф 14,2 мм L67 мм
- Зовнішній діаметр ф 37 мм L30 мм (посадкове)
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 2.214 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Высота внутренняя | 67 мм |
| Код запчасти | VOLVO 21111925 VOLVO 3198836 VOLVO 3092136 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | FH |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | FH |
- Цена: 390 ₴


