




ПЛАВАЮЩИЙ ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД ВЕРХНИЙ РЫЧАГ (ТРЕУГОЛЬНЫЙ) FORD USA EXPLORER (U5_)
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER,
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 55 мм
- Зовнішній діаметр 47 мм, довжина посадкова 36мм
Плаваючий сайлентблок, можно сказати що це наша унікальна розробка, в чому унікальність спитаєте Ви, але ж на ринку їх представлено велика кількість, а саме в тому що в середині сайлентблока поліуретан якісний не термопластичний і не капролон, тому при роботі підвіски яблуко не розбиває поліуретан при цьому не виникає тертя між металом, термін експлуатації на багато більший, що економить на заміні і самих сайлентблоках. Тому рекомендуємо замінити підвіску на поліуретан, як плаваючі так і звичайні сайлентблоки, що подовжить термін експлуатації підвіски.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 47 мм |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | FORD BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 950 ₴





