




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ ПОЛНЫЙ ПРИВОД TESLA MS, MX 104157000A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- TESLA 104157000A, 104157000B, 600799800C, 1041570-00-B, 1041575-00-B
Підходить на такі авто: TESLA
- TESLA MODEL S (5YJS),
- MODEL X (5YJX) Tesla MS, MX,
- Tesla Model X 2016- AWD Передняя подвеска
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф14,2 мм L80 мм
- Зовнішній діаметр ф 70 мм L53,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 70 мм |
| Высота | 53.5 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Код запчасти | TESLA 104157000A, 104157000B, 600799800C, 1041570-00-B, 1041575-00-B |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴


