




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО NISSAN X-TRAIL, ROGUE, NISSAN QASHQAI, RENAULT KADJAR, 55618-1KD0A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- NISSAN 55618-1KD0A, 55618-1VB0A, 55618-CY10A, 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B, 55619-CY10A, 55619-JD00A, 55619-JD01A, 55619-JE20A, 55619-JY00B
- RENAULT 55618-JY00B, 55619-JY00B, NISSAN 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B
RENAULT 55618JD01A, 55618JE20A, 55618JY00B
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
- NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_)
- NISSAN ROGUE
- NISSAN X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_),
- KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф12,2 мм L40 мм
- Зовнішній діаметр ф 29,7 мм L25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Renault, Nissan |
| Совместимость с моделью | Koleos, Qashqai, X-Trail |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 29.7 мм |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Код запчасти | NISSAN 55618-1KD0A, 55618-1VB0A, 55618-CY10A, 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B, 55619-CY10A, 55619-JD00A, 55619-JD01A, 55619-JE20A, 55619-JY00B RENAULT 55618JD01A, 55618JE20A, 55618JY00B |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
- Цена: 230 ₴


