




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ПОДУШКА ДВИГАТЕЛЯ НИЖНЯЯ ЗАЗ ТАВРИЯ 1102, СЛАВУТА 1103, ТАВРИЯ 1105 ЗАЗ 1102-1001025-10
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- ЗАЗ 1102-1001025-10
- ЗАЗ 1102100102510
Підходить на такі авто: ТАВРИЯ СЛАВУТА
- Slavuta (1103),
- Tavria (1102),
- Tavria DANA (1105),
- Tavria пикап (1306)
Розміри:
- Болт М10х1х25, твердість 10.9 БП
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | ЗАЗ |
| Совместимость с моделью | Славута, Таврия |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Код запчасти | 11022914084 A11022914084 |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Диаметр внешний | 44 мм |
| Диаметр внутренний | 10.2 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ЗАЗ |
| Модель | Славута |
- Цена: 550 ₴




