




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНЕЙ ПОДВЕСКИ RENAULT DUSTER, KAPTUR, 551119305R, 8200841004
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- DACIA 55 11 193 05R, 551119305R,
- RENAULT 82 00 841 004, 8200841004
- NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A
Підходить на такі авто: RENAULT DACIA NISSAN
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
- RENAULT DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
- Nissan Terrano 5 gen. (R52) Кроссовер (2013-2020)
- Renault Kaptur (XHA) (2016-2022)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 56 мм,
- Зовнішній діаметр 52,2 мм, довжина 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Duster, Terrano |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 52.2 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 56 мм |
| Код запчасти | DACIA 55 11 193 05R, 551119305R, RENAULT 82 00 841 004, 8200841004 NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Terrano |
- Цена: 580 ₴




