




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЫЧАГА ЗАДНЕЙ / ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ RIVIAN R1S, R1T УСИЛЕННЫЙ
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: R1S R1T
- RIVIAN R1S
- RIVIAN R1T
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 69 мм,
- Зовнішній діаметр 70,2 мм, довжина 36 мм
Посилений з додатковою внутрішньою металевою втулкой, що не дає розриву і збільшує хід.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 70.2 мм |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 69 мм |
| Код запчасти | FW777500S |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴



