



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ВТУЛКА СТОЙКА ПЕРЕДНЯЯ ПОДВЕСКА GEELY MK,1014001607 К-Т
Ціна за комплект.
Оригінальні номери:
- GEELY 1014001607 1014001606
- GEELY 1014001607 1014001606
- GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751
Підходить на такі авто: GEELY
- GEELY МК
Розміри: 777131-2шт.
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 52мм
- Зовнішній діаметр 32 мм, довжина посадкове 36 мм
Розміри: 777132-2шт.
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 58мм
- Зовнішній діаметр 55,2 мм, довжина посадкове 24 мм
Розміри: 777340-2шт
- Болт M8x1,25x110 Клас міцності 12.9
- Шайба Ф30мм х 8,2мм s-3мм
- Втулка стійки поліуретанова
Розміри: 777719-2шт.
- Внутрішній діаметр 23 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | MK |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Код запчасти | GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751 |
| Место установки | Передний |
| Производитель | Geely |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | MK |
| Марка | Geely |
- Цена: 2 250 ₴/комплект

