


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА ГАЗЕЛЬ NEXT ГАЗ 21R23-2904172
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- ГАЗ 3102-2904172, 3110-2904172, 21R23-2904172
Підходить на такі авто: ГАЗЕЛЬ NEXT ГАЗ
- ГАЗЕЛЬ NEXT
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,5мм, довжина 52 мм,
- Зовнішній діаметр 45,3 мм, довжина 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | ГАЗ |
| Совместимость с моделью | Газель |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 45.3 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Код запчасти | 21R23-2904172 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | Газель |
- Цена: 350 ₴

