


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ВЕРХНИЙ DAF 95 euro 3 1987-1997гг.
Оригінальні номери:
- DAF 1369711, 1443695,1450885,1606742
Підходить на такі авто: DAF
- DAF XF 95
Розміри:
- Внутрішній діаметр 20,2 мм, довжина 62 мм
- Зовнішній діаметр 54,6 мм, довжина посадкове 32 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daf |
| Совместимость с моделью | 95 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 54.6 мм |
| Высота внутренняя | 62 мм |
| Код запчасти | DAF 1369711, 1443695,1450885,1606742 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | 95 |
- Цена: 450 ₴

