




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ПЕРЕДНЕЙ РЕССОРЫ DAF LDV 400 Series, LDV Convoy CER3086, KAM2735
Оригінальний номер DAF
| DAF | KAM2735 |
| DAF | CER3086 |
| DAF | 0494584 |
| Марка Модель |
Двигун Рік випуску |
| DAF 400-Serie фургон |
428-435 2.5 D 04/1989 - 08/1993 |
| DAF 400-Serie фургон |
428-435 2.5 TD 04/1989 - 08/1993 |
| DAF CONVOY c бортовой платформой/ходовая часть |
2.4 D 04/1996 - 09/1997 |
| DAF CONVOY c бортовой платформой/ходовая часть |
2.5 TDI 10/1998 - / |
| DAF CONVOY фургон |
2.4 D 04/1996 по сегодня |
| DAF CONVOY фургон |
2.5 TDI 10/1998 по сегодня |
РОЗМІРИ:
- Внутрішня втулка під болт ф19 мм L68 мм
- Зовнішня втулка ф40,3мм L60 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daf |
| Совместимость с моделью | LDV Convoy |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 19 мм |
| Диаметр внешний | 40.3 мм |
| Высота | 68 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Код запчасти | 0494584 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | LDV |
| Модель | LDV Convoy |
- Цена: 430 ₴



