


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сайлентблок цилиндра подъема кабины MAN TGA с 2000-/TGX с 2007-/TGS с 2007-, MAN 81.96210.0603
Оригінальні номери:
- 81.96210.0603 MAN 81962100603
- 55688 AUGER, CZM812100603 CZM, 3.84031 DT, 47595 FEBI BILSTEIN, 1083.20 LEMA, 030.150-00A PE AUTOMOTIVE, 020.281 SAMPA, 8136 SEM SEM8136 SEM, 84-08150-SX STELLOX, FE47595 FEBI BILSTEIN, 81.96210.0603 MAN
Підходить на такі авто: MAN
- MAN TGA с 2000-/TGX с 2007-/TGS с 2007-
- MAN TGA/TGS/TGX
Розміри:
- Внутрішній діаметр під болт ф16,2 мм L58 мм
- Зовнішній діаметр посадковий ф43,3мм L29мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | MAN |
| Совместимость с моделью | TGA, TGS, TGX |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 43.3 мм |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Код запчасти | 81.96210.0603 MAN 81962100603 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | TGA |
- Цена: 380 ₴

