




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ НИЖНИЙ (ДЛЯ ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ) CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) OPEL ANTARA (L07)
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: CHEVROLET OPEL
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 55 мм
- Зовнішній діаметр 37,6 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Captiva |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37.6 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 22873264, 22873265, 96626433, 96626434 OPEL 4804655, 4804808 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Captiva |
- Цена: 390 ₴


