



Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ЗАДНЕГО ПРЯМОГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА FORD ESCAPE KUGA, HYUNDAI ix35, MAZDA 3
Оригінальні номери:
- FORD 1061668, 1105524, 1253735, 1388327, 1500111, 1686587, 1703145, 1712237, 1753556, 8V415K743AA, 98AG-5K743-AF, AV61-5K743-AB, BV61-5K743-AA, BV6Z-5500-D, BV6Z-5500-G, CV615K743-CNC, CV6Z5500C, CV6Z5500L, CV6Z-5500-M, YS41-5K743-AB, YS4Z-5500-DA
- MAZDA BBM2-28-500A, BBP3-28-500A, BN8B28500, BN8B-28-500A, BP4K-28-500, BP4K-28-500C, BP4K-28-500D, BP4K-28-500E, C236-28-500A
- NISSAN 55110-HA00A
- VOLVO 30666072, 30683067 FORD 1061668, 1100983, 1105524, 1223958, 1231455, 1253735, 3M51-5K743-AB, 3M51-5K743-AC, 3M51-5K743-AD, 98AG-5K743-AF, YS41-5K743-AB
- HYUNDAI 55253-2S000
- KIA 55256-1H000, 55256-2G000
Підходить на такі авто: FORD MAZDA NISSAN VOLVO KIA
- FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Фургон/універсал, FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA II (DM2), KUGA I VAN, KUGA II VAN
- FORD ESCAPE
- MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL)
- VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V50 (545)
- HYUNDAI GRANDEUR (HG), i30 (FD), i30 Універсал (FD), ix35 (LM, EL, ELH), i40 I CW (VF)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), MAGENTIS II (MG)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 35 мм
- Зовнішній діаметр 32,4 мм, довжина 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volvo, Hyundai, Ford, Mazda, Kia |
| Совместимость с моделью | V50, S40, ix35, C70, Kuga, C-Max, C30, Ceed, i30, i40, Focus |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32.4 мм |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 35 мм |
| Код запчасти | VOLVO 30666072, 30683067 FORD 1061668, 1100983, 1105524, 1223958, 1231455, 1253735, 3M51-5K743-AB, 3M51-5K743-AC, 3M51-5K743-AD, 98AG-5K743-AF, YS41-5K743-AB |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volvo |
| Модель | V50 |
- Цена: 320 ₴

