




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО ПРЯМОГО РЫЧАГА JEEP GRAND CHEROKEE WL CHRYSLER 68508860AA
Оригінальні номери:
- CHRYSLER 68508860AA
- 68508861AA
Підходить на такі авто: CHRYSLER JEEP
- Jeep Grand Cherokee WL 2021-2024
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 90 мм
- Зовнішній діаметр 52,5 мм, довжина 55 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Совместимость с моделью | Grand Grand-Cherokee |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 52.5 мм |
| Высота | 55 мм |
| Высота внутренняя | 90 мм |
| Код запчасти | CHRYSLER 68508860AA 68508861AA |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 2021 |
| Кросс-номери | CHRYSLER 68508860AA 68508861AA |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Grand Grand-Cherokee |
| Марка | Jeep |
- Цена: 700 ₴



