




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО РЫЧАГА ВНУТРЕННИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 VW 7H0 501 132, 7H0 501 132 A
Оригінальні номери:
- VW 7H0 501 132, 7H0 501 132 A
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN Т-5 Т-6
- VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN),
- TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ),
- TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,,
- TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 75 мм,
- Зовнішній діаметр 60,5 мм, довжина посадкова 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan, Caravelle |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.5 мм |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 75 мм |
| Код запчасти | VW 7H0 501 132, 7H0 501 132 A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 7E8 501 071, 7E8 501 072, 7H0 501 132 A, 7H0501071E, 7H0501072E, 7H8 501 071 D, 7H8 501 071 E, 7H8 501 072 D, 7H8 501 072 E, 7H8 501 131 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
- Цена: 700 ₴






