




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 AMAROK VW 7H0 407 182 A VAG 2H0407182A
Оригінальні номери:
- VW 7H0 407 182 A, 7H0407182A
- VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 AMAROK
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)
- VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN),
- MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN),
- TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ),
- TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,,
- TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 64 мм,
- Зовнішній діаметр 60,4 мм, довжина посадкова 44 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.4 мм |
| Высота | 44 мм |
| Высота внутренняя | 64 мм |
| Код запчасти | VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | VW 7H0 407 182 A, 7H0407182A VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
- Цена: 620 ₴




