




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ VOLKSWAGEN CADDY 2K0513029N SEAT INCA (6K9) 6K9513031C
Оригінальні номери:
- SEAT 6K9513031B, 6K9513031C
- VAG 6K9513031B, VW 6K9513031A, 2K5513029M, 2K5513029J, 2K0513029Q, 2K0513029P, 2K0513029N, 2K0513029L, 2K0513029H, 2K0513029G, 2K0513029A,
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN CADDY
- SEAT INCA (6K9)
- VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY ALLTRACK IV Мінівен (SAB), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK IV Фургон/мінівен (SAA)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 39 мм,
- Зовнішній діаметр 35,1 мм, довжина 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 35.1 мм |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 39 мм |
| Код запчасти | VAG 6K9513031B, VW 6K9513031A, 2K5513029M, 2K5513029J, 2K0513029Q, 2K0513029P, 2K0513029N, 2K0513029L, 2K0513029H, 2K0513029G, 2K0513029A, |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | SEAT 6K9513031B, 6K9513031C |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
- Цена: 340 ₴


