




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ НИЖНЕЙ КОРОТКОЙ ПОПЕРЕЧНОЙ ТЯГИ И ЦАПФЫ DODGE JOURNEY 05085417AC
Оригінальні номери:
- CHRYSLER 04766562AA, 04766562AB, 04766563AA, 04766563AB, 05085417AC, 05085417AD, 05085491AC, 05085532AD, 05085532AE, 05085533AD, 05085533AE, 4766562AA, 4766562AB, 4766563AA, 4766563AB, 5085417AC, 5085417AD, 5085491AC, 5085532AD, 5085532AE, 5085533AD, 5085533AE
- ALFAROME/FIAT/LANCI K04766562AB, K05085417AC, K05085532AE
Підходить на такі авто: CHRYSLER DODGE ALFAROME FIAT LANCI
- CHRYSLER SEBRING (JR), SEBRING Кабріолет (JR), SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS) Sebring кабрио III (JS)Sebring седан III (JS)
- DODGE AVENGER 2 gen. (JS) Седан (2007-2014), AVENGER/ 200/ FLAVIA c 2009-
- DODGE JOURNEY, JOURNEY VAN (JC) Journey J1
- Fiat Freemont (JC) Кроссовер (2011-2016)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 42 мм
- Зовнішній діаметр 42,5 мм, довжина 27 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Dodge |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 42 мм |
| Высота | 27 мм |
| Высота внутренняя | 42 мм |
| Код запчасти | CHRYSLER 04766562AA, 04766562AB, 04766563AA, 04766563AB, 05085417AC, 05085417AD, 05085491AC, 05085532AD, 05085532AE, 05085533AD, 05085533AE |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | ALFAROME/FIAT/LANCI K04766562AB, K05085417AC, K05085532AE |
| Совместимость с моделью | Avenger, Sebring |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Journey |
- Цена: 400 ₴




