




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ, ЗАДНЕЙ ПОПЕРЕЧНОЙ ВЕРХНЕЙ ТЯГИ И ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД АМОРТИЗАТОР DODGE JOURNEY 05085418AC
Оригінальні номери:
- CHRYSLER 04766562AA, 04766562AB, 04766563AA, 04766563AB, 04766950AA, 04766950AB, 04766950AC, 05085418AC, 05085418AD, 05085419AA, 05085419AB, 05085419AC, 05085532AD, 05085532AE, 05085533AD, 05085533AE, 4766562AA, 4766562AB, 4766563AA, 4766563AB, 4766950AA, 4766950AB, 4766950AC, 5085418AC, 5085418AD, 5085419AA, 5085419AB, 5085419AC, 5085532AD, 5085532AE, 5085533AD, 5085533AE
- TOYOTA 48705-50030, 48706-50020
- ALFAROME/FIAT/LANCI K04766950AB, K04766950AC, K05085418AD
Підходить на такі авто: CHRYSLER DODGE ALFAROME FIAT LANCI TOYOTA
- CHRYSLER SEBRING (JR), SEBRING Кабріолет (JR), SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS), Sebring кабрио III (JS)Sebring седан III (JS), SEBRING CHINA (CKD) | JS
- DODGE AVENGER, Avenger седан Journey J1 AVENGER/ 200/ FLAVIA c 2009-
- DODGE JOURNEY 1 REST. (JC49) 2011-2016, JOURNEY VAN (JC)
- LANCIA FLAVIA Кабріолет (JS_)
- LEXUS LS (_F4_)
- Fiat Freemont (JC) Кроссовер (2011-2016)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 42 мм
- Зовнішній діаметр 40,5 мм, довжина 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с моделью | Sebring, LS |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 40.5 мм |
| Высота | 30 мм |
| Высота внутренняя | 42 мм |
| Код запчасти | 04766562AA, 04766562AB, 04766563AA, 04766563AB, 04766950AA, 04766950AB, 04766950AC, 05085418AC, 05085418AD, 05085419AA, 05085419AB, 05085419AC |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | TOYOTA 48705-50030, 48706-50020 ALFAROME/FIAT/LANCI K04766950AB, K04766950AC, K05085418AD |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Journey |
- Цена: 400 ₴



