




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА (ЗАДНИЙ) ВНУТРЕННИЙ НАРУЖНЫЙ SUBARU FORESTER IMPREZA LEGACY 20252XA00A
Оригінальні номери:
- Subaru 20252XA00A, 20252XA01A,20252FG000,20252FJ000,20252SC000,20252FG010,20252FJ010,20252SC010,20252FJ030,20252FJ020
Підходить на такі авто: SUBARU
- SUBARU BRZ (ZC6), FORESTER (SG_), FORESTER (SH_), FORESTER (SJ_),
- IMPREZA Ліфтбек (GD), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3), Impreza (G12, G13, G22, G23)
- LEGACY IV (BL), LEGACY V Універсал (BR), LEGACY V (BM), TRIBECA (B9), XV (_GP_) Subaru Legaci (B12, B14),
- Tribeca (W10)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 25,5 мм,
- Зовнішній діаметр 49/34,7 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 34.7 мм |
| Высота внутренняя | 25 мм |
| Код запчасти | Subaru 20252XA00A, 20252XA01A,20252FG000,20252FJ000,20252SC000,20252FG010,20252FJ010,20252SC010,20252FJ030,20252FJ020 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Subaru |
| Модель | Legacy |
- Цена: 350 ₴





