




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, WEWELER DW912801A
Оригінальні номери:
- SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL WEWELER напівпричіп
- Перед./зад. Амортизатор причепа SCHMITZ M30 MRH3
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 76мм
- Зовнішній діаметр 33,2мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A |
| Состояние | Новое |
| Диаметр внешний | 33.2 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Высота внутренняя | 76 мм |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
- Цена: 480 ₴


