




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА ПОДВЕСКИ RIVIAN R1T R1S 2022 2023 2024 PT00001912 OEM
Оригінальні номери:
- PT00001912 OEM
Підходить на такі авто: RIVIAN
- RIVIAN R1S
- RIVIAN R1T
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 42 мм
- Зовнішній діаметр 51,2 мм, довжина посадкова 28мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 51.2 мм |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 42 мм |
| Код запчасти | PT00001912 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | PT00001912 |
- Цена: 600 ₴






