




ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК СТОЙКИ РЫЧАГА JOHN DEERE AH222366
Оригінальні номери:
- JOHN DEERE AH222366
Підходить на такі авто: JOHN DEERE
- JOHN DEERE 9470, 9570, 9670, 9770, S650, S660, S670, S680
- 9470 STS, 9570 STS, 9670 STS, 9770 STS, 9870 STS, S560, S650, S660, S670, S670H, S680, S680H, S685, S685H, S690, S690H, S760, S770, S780, S785, S790, T550, T560, T660, T670, W540, W550, W650, W660
Розміри:
- Внутрішній діаметр 17,2 мм, довжина 95 мм,
- Зовнішній діаметр 52 мм, довжина посадкове 65 мм
Поліуретановий сайлентблок стійки John Deere AH222366 – це компонент, що використовується в сільськогосподарській техніці John Deere. Сайлентблок забезпечує амортизацію та зменшує вібрацію в з'єднаннях між різними частинами механізму. Сайлентблок виготовлений з поліуретану, втулка має високу еластичність і здатність поглинати удари, що продовжує термін служби вузлів та агрегатів.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | John Deere |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Диаметр внутренний | 17.2 мм |
| Диаметр внешний | 52 мм |
| Высота внутренняя | 95 мм |
| Код запчасти | AH222366 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | AH222366 |
- Цена: 800 ₴



