




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО НАПРАВЛЯЮЩЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ AUDI A4 A6 A8, SKODA SUPERB, PASSAT B5 (3B2)
Оригінальні номери:
- VAG 4F0407183B, 4D0 407 183 AB, 4D0 407 183 AC, 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N, 4D0 407 183 Q, 4D0 407 183 S, 4D0407183AB, 4D0407183AC, 4D0407183M, 4D0407183N, 4D0407183Q, 4D0407183S
Підходить на такі авто: AUDI SKODA VOLKSWAGEN
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED),
- A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6),
- A8 D2 (4D2, 4D8), A8 D3 (4E2, 4E8), ALLROAD C5 (4BH)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 Variant (3B6), PASSAT B5.5 (3B3)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 80мм
- Зовнішній діаметр 65мм, довжина 65мм
Необхідна кількість на машину - 2 шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 65 мм |
| Высота | 65 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Код запчасти | VAG 4D0 407 183 AB VAG 4D0 407 183 Q VAG 8K0407183A VAG 4F0407183E VAG 4F0407183B |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 4D0407183AB, 4D0407183AC, 4D0407183M, 4D0407183N, 4D0407183Q, 4D0407183S |
| Место установки | Передний |
| Производитель | Audi |
- Цена: 700 ₴

