




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сайлентблок нижнего поперечного рычага передней подвески, внешний AUDI AUDI A4 B8,A5 (8T3), А6 С6,А7, A8 D3, Q5, PORSCHE MACAN (95B), VW PHAETON
Оригінальні номери:
- VAG 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F, 8K0407152D, 8K0407151D, 4F0407151A, 4F0407151, 4E0407181D, 4E0407181B,
PORSCHE 8K0407152F,
Підходить на такі авто: AUDI VOLKSWAGEN PORSCHE
- AUDI A4 Allroad B8 (8KH), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ), A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 B9 (8W2, 8WC), A4 B9 Avant (8W5, 8WD),
- A5 Sportback (8TA), A5 (8T3), A5 Кабріолет (8F7), A5 Sportback (F5A, F5F), A5 (F53, F5P), A5 Кабріолет (F57, F5E),
- A6 Allroad C6 (4FH), A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ), A6 Allroad C8 (4AH), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), A6 C7 (4G2, 4GC), A6 C7 Avant (4G5, 4GD), A6 C8 (4A2), A6 C8 Avant (4A5),
- A7 Sportback (4GA, 4GF), A7 Sportback (4KA), A8 D3 (4E2, 4E8), A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL),
- Q5 (8RB), Q5 (FYB, FYG)
- PORSCHE MACAN (95B)
- VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 45 мм
- Зовнішній діаметр 43,8 мм, довжина 37 мм
Необхідна кількість на машину - 2 шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Совместимость с моделью | Phaeton, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 43.8 мм |
| Высота | 37 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Код запчасти | 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 8K0407152D, 8K0407151D, 4F0407151A, 4F0407151, 4E0407181D, 4E0407181B, PORSCHE 8K0407152F, 777440 |
| Место установки | Передний правый, Передний левый |
- Цена: 350 ₴

